@@@ Polski Psycholog Hamburg - Jak pracuje
 -
1. Najczęściej podczas pierwszego spotkania, zajmujemy się Twoją historią osobistą, aby odszukać, potrzebujące uwagi aspekty, które obecnie przeszkadzaja w zyciu i sa do odkrycia (czesto tez pod postacia somatyczna - np. dziwne bole, zaburzenia, choroby). Budujemy w ten  sposob, razem, mapę Ciebie, aby dokladnie określić priorytety - cele, w które mamy skierować uwagę i energię.


2. Nastepnie dzieki wlasciwym pytaniom, w oparciu o duży, zgromadzony przeze mnie wachlarz narzedzi terapii, uruchamiany jest krok po kroku Twoj indywidualny proces zdrowienia, czyli uswiadamiania, integrowania, rozpoznawania...
Robimy razem to co jest mozliwe i potrzebne dla Ciebie, aby przywrócić stan zdrowia, czyli lepszego samopoczucia. Ty decydujesz o liczbie spotkan terapeutycznych3. Trzecim filarem, jakiego uzywamy miedzy spotkaniami, jest praca domowa, dla Ciebie do wykonania, aby zintegrować i pogłębić wykonane procesy oraz zasymilować nowe jakosci w codziennym życiu. Praca domowa zazwyczaj jest krótką, regularną praktyka, np. lektura ksiazki, pisanie listow, praca z afirmacjami lub mapa marzen, z uwaznoscia lub sztuka itp., która wprowadza i ugruntowuje nowe nastawienia w codziennym życiu.

Niechec do pracy domowej jest tez waznym sygnalem! 
Praktyczne doswiadczenia pracy domowej beda systematycznie omawiane, gdyz sa bardzo wazne w procesie budowania poczucia wlasnej mocy (wartosci) na co dzien.